Njoftim për absolvent

 
 • Njoftim për absolvent
  14 tetor @ 08:55

  Orari i provimeve për absolvent për afatet e Tetorit dhe Nëntorit. Studentet kanë të drejtë t'i paraqesin 2 provime. Paraqitja e provimeve bëhet prej datave 15 Tetor deri me daten 19 Tetor respektivisht 15 Nëntor deri me datën 20 Nëntor.
  […]

   
 

Hapet Thirrja për Bursa në Programin Erasmus+ në Universitetin e Milanos, Itali

 
 • Hapet Thirrja për Bursa në Programin Erasmus+ në Universitetin e Milanos, Itali
  12 tetor @ 03:15

  Universiteti i Prishtinës ‘’Hasan Prishtina’’ hap thirrjen për aplikim për bursa për mobilitete në Universitetin e Milanos në Itali në fushën e Mjekësisë përkatësisht Farmaci, në kuadër të programit Erasmus + Mobility të Komisionit[…]

   
 

Njoftim për mbrojte të punimit të doktoratës

 
 • 11 tetor @ 12:00

  Njoftojmë të interesuarit se Ass.Dr.Agon Mekaj me datën 14.10.2016 në ora 14.00 në dekanat, e mbron tezën e doktoratës, me titull:” Hulumtimi krahasues në mes të efektit të Acidit hialuronik dhe Takrolimus – it në regjenerimin e […]

   
 

Orari për programin mësimor shtesë për biologët e drejtimeve Biologji Aplikative dhe Biokimik-Fiziologjik

 
 • Orari për programin mësimor shtesë për biologët e drejtimeve Biologji Aplikative dhe Biokimik-Fiziologjik
  05 tetor @ 12:00

  Orari për programin mësimor shtesë për biologët e drejtimeve Biologji Aplikative dhe Biokimik-Fiziologjik
  […]

   
 
 |<  < 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10  >  >| 
 

Kalendari e lajmeve

  «mars»
  MaEnPrShDi
  2627281234
  567891011
  12131415161718
  19202122232425
  2627282930311
  2345678
 
 

Shpallje & Ngjarje