Shpërblimi mbështetës 2016 nga Akademia e SHkencave dhe e Arteve e Kosovës

 
 • 27 prill @ 11:04

  Akademia e Shkencave dhe e Arteve e Kosovës ia ndau Shpërblimin mbështetës 2016 kandidates të moshës së re që ka arritur rezultate të rëndësishme në fushën e shkencës, Ass. Dr. Dafina Bytyqit, PhD e cila vije nga Fakulteti i Mjekësisë /Universiteti i Pris[…]

   
 

Njoftim për mbrojtje publike të punimit të diplomës Master

 
 • 21 prill @ 12:00

  Njoftohen studentët e nivelit master dhe të interesuarit tjerë se kandidatet Samire Deliu PT dhe Njomza Jusaj PT me datën,do të bejnë mbrotjen publike të punimit të diplomë Master, Menaxhment shëndetësor me titull:“ Terapia fizikale në aftësimin mot[…]

   
 
 |<  <  6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15  >  >| 
 

Kalendari e lajmeve

  «janar»
  MaEnPrShDi
  25262728293031
  1234567
  891011121314
  15161718192021
  22232425262728
  2930311234
 
 

Shpallje & Ngjarje