Lista përfundimtare e rezultateve të provimit pranues (afati plotësues) 2016/2017 dhe Raporti i komisionit për Ankesa

 
 • Lista përfundimtare e rezultateve të provimit pranues (afati plotësues) 2016/2017 dhe Raporti i komisionit për Ankesa
  28 shtator @ 03:00

  Lista përfundimtare e rezultateve të provimit pranues (afati plotësues)  2016/2017 dhe Raporti i komisionit për Ankesa

  1. Mjekësi e përgjithshme
      

 

Lista preliminare e rezultateve të provimit pranues (afati plotësues) 2016/17

 
 • Lista preliminare e rezultateve të provimit pranues (afati plotësues) 2016/17
  21 shtator @ 11:25

   Lista preliminare  e rezultateve të provimit prannues (afati plotësues) 2016/2017

  1. Mjekësi e përgjithshme
     
   

 

Lista e kandidatëve për provim pranues afati plotësues 2016/17

 
 
 |<  <  1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10  >  >| 
 

Kalendari e lajmeve

  «janar»
  MaEnPrShDi
  25262728293031
  1234567
  891011121314
  15161718192021
  22232425262728
  2930311234
 
 

Shpallje & Ngjarje