Njoftim nga Rektorati në lidhje me afatin e shtatorit

 
 • 01 shtator @ 10:50

  Njoftim nga Rektorati në lidhje me afatin e shtatorit 2016.
  […]

   
 

NJOFTIM MBI ORARIN E PROVIMEVE TË SHTATORIT

 
 • 25 gusht @ 08:36

  Të nderuar studentë,

  Të bashkangjitur keni orarin për dy afatet e Shtatorit. Paraqitja e provimeve bëhet nga data 20.08.2016 deri 31.08.2016.

  Gjatë përpilimit të këtij orari janë marrur parasysh datat e provimeve të afa[…]

   
 

Lista e kandidateve për provimin pranues 2016/17

 
 • 24 gusht @ 08:36

  Listat e kandidatëve ti cilët do ti nënshtrohen provimit pranues 2016/2017 sipas drejtimeve dhe sallave :


   

 

Konkursi për pranimin e studentëve në vitin e parë të studimeve themelore- baçelor në vitin akademik 2016/2017

 
 • 24 gusht @ 08:36

  Konkursi për pranimin e studentëve në vitin e parë të studimeve themelore- baçelor në vitin akademik 2016/2017
  shkarko ketu
  […]

   
 
 |<  <  1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10  >  >| 
 

Kalendari e lajmeve

  «janar»
  MaEnPrShDi
  25262728293031
  1234567
  891011121314
  15161718192021
  22232425262728
  2930311234
 
 

Shpallje & Ngjarje