Njoftim për mbrojtje publike të tezës së doktoratës

 
 • 06 korrik @ 12:00

  Njoftojmë të interesuarit se Ass.Dr.Elton Bahtiri me datën 13.07.2016 në ora -11.00 në dekanat, e mbron tezen e doktoratës, me titull:” Efekti i inhibitorëve të pompës protonike në deficitin e jonëve të kalciumit,hekurit,magnezit dhe vitaminës B12&r[…]

   
 

Njoftim për mbrojtje publike të punimit të diplomës Master

 
 • 20 qershor @ 12:00

  Njoftojmë të interesuarit se Dr.Albiona Rashiti 21.06.2016 në ora 11.00 në dekanat, e mbron punimin e masterit Menaxhment shëndetësor me titull:“ Gjendja aktuale dhe mundësitë e kujdesit dytësor shëndetësor në Kosovë «.

  Para ko[…]

   
 

Njoftim për mbrojtje publike të punimit të diplomës Master

 
 • 20 qershor @ 12:00

  Njoftojmë të interesuarit se Dr.Donika Dragidella dhe Dr.Lulëjeta Ferizi - Shabani 22.06.2016 në ora 11.00 në dekanat, e mbrojn punimin e masterit Menaxhment shëndetësor me titull:“ Menaxhimi dhe vlerësimi i kënaqësisë së pacientëve ndaj shërbimeve […]

   
 
 |<  <  2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11  >  >| 
 

Kalendari e lajmeve

  «janar»
  MaEnPrShDi
  25262728293031
  1234567
  891011121314
  15161718192021
  22232425262728
  2930311234
 
 

Shpallje & Ngjarje