Njoftim për mbrojtje publike të tezës së doktoratës

 
 • 06 qershor @ 12:00

  Njoftojmë të interesuarit se Ass.Dr.Linda (Jashar) Dula me datën 10.06.2016 në ora 11.00 në dekanat, e mbron tezen e doktoratës, me titull:”Ndikimi i llojit të retencionit të protezave parciale të skeletuara në dhëmbët retinues dhe efikasiteti i për[…]

   
 

Orari i provimeve për afatin Qershor/Korrik 2016

 
 • 30 maj @ 12:00

  Orari i provimeve për afatin Qershor/Korrik 2016 kliko këtu
  […]

   
 

Njoftim për mbrojtje publike të punimit të diplomës Master

 
 • 26 maj @ 12:00

  Njoftohen studentët e nivelit master dhe të interesuarit tjerë se kandidatja Shqiponja Behrami PT me datën 31.05.2016,do të bejnë mbrotjen publike të punimit të diplomë Master, Menaxhment shëndetësor me titull:  “Roli i menaxherit në vlerësimin[…]

   
 

Vizit në American Hospital Kosova

 
 • 23 maj @ 12:00

  Të nderuar studentë, ftoheni  me datë  25 Maj 2016, me fillim në ora 14:00h  në  viziten studimore në  American Hospital Kosova .

   

 
 |<  <  4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13  >  >| 
 

Kalendari e lajmeve

  «janar»
  MaEnPrShDi
  25262728293031
  1234567
  891011121314
  15161718192021
  22232425262728
  2930311234
 
 

Shpallje & Ngjarje