Paraqitja të provimeve online-Afati Janar 2013

    Njoftohen studentët e vitit të parë  të Fakultetit të Mjekësisë se paraqitja e provimeve për Afatin e Janarit 2013 do të bëhet online nga data 14.01.2013 deri më 18.01.2013, përmes numrit (kodit) të ID kartelës përkatëse.

   


   
  Provimet përmes SEMS paraqesin studentët e viti të I (parë) të studimeve themelore të cilët posedojnë ID kartelën për çasje në SEMS. Studentët të cilet ende nuk e kanë marr ID mund ti tërehqin cdo ditë pune në Dekanat nga ora 08:00-12:00 dhe 13:00-16:00 ).

  Shum shpejt do ta keni në ueb faqen e Fakultetit të Mjekësisë  Manualin për dhënie të informacionit se si mundësohet paraqitja e provimeve online përmes sistemit SEMS.


  Linku për paraqitjen e provimeve: https://notimi.uni-pr.edu/

Arkiva e lajmeve

«nëntor»
MaEnPrShDi
2627282930311
2345 678
9 10 1112 131415
16 171819202122
23 242526272829
30123456