Lista e ID-ve të studentëve te vitit të parë në Fakultetin e Mjekësisë

 
 • 05 janar @ 12:27

  Lista e ID-ve të studentëve te vitit të parë në Fakultetin e Mjekësisë.

  Për çdo pakjartësi mund të konsultoheni pranë Zyres së IT-së në Dekanat.
  […]

   
 

Lista e rezultateve preliminiare të kandidatëve për Studime të Doktoratës

 
 • 04 janar @ 03:22

  Lista e rezultateve preliminiare të kandidatëve për Studime të Doktoratës
  […]

   
 

Orari i provimeve per afatet: Janar, Prill, Qershor dhe Shtator 2018

 
 • 29 dhjetor @ 08:16

  Orari i provimeve per afatet: Janar, Prill, Qershor dhe Shtator 2018
  […]

   
 

Njoftohen kandidatët për Studime të Doktoratës të Fakultetit të Mjekësisë, se provimi pranues do të mbahet në Dekanat me datë 27/12/2017 duke filluar në ora 10:00.

 
 • 26 dhjetor @ 11:42

  Njoftohen kandidatët për Studime të Doktoratës të Fakultetit të Mjekësisë, se provimi pranues do të mbahet në Dekanat me datë 27/12/2017 duke filluar në ora 10:00.
  […]

   
 
 |<  <  1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10  >  >| 
 

Kalendari e lajmeve

  «mars»
  MaEnPrShDi
  2627281234
  567891011
  12131415161718
  19202122232425
  2627282930311
  2345678