Lista preliminare e zgjedhjes së bashkëpunëtorëve të jashtëm

 
 • 01 dhjetor @ 11:13

  Këshilli i Fakultetit të Mjekësisë pas shqyrtimit të raporteve të komisioneve recenzuese të konkursit të shpallur me nr.3/217 të datës 06.11.2017 në web-faqen e UP-së, për plotësimin e vendeve të lira për angazhim të bashkepuntoreve të jashtme per ligjëra[…]

   
 

Njoftim per shtyrjen e afatit të regjistrimit të semestrit dimëror të nivelit Bachalor dhe Master

 
 • 23 nëntor @ 09:07

  Njoftohen të gjithë studentët se afati për regjistrimin e semestrit dimëror për studentët e nivelit baçelor  dhe master ( edhe ata të cilët janë pranuar në vitin akademik 2017/18), për vitin akademik 2017/18 në të gjitha njësitë akademike do të shyhe[…]

   
 

Orari i ligjeratave,ushtrimeve si dhe datat e provimeve për studentët e vitit te parë dhe të dytë të studimeve Master Edukimi ne Kujdesin Shendetesor

 
 • 20 nëntor @ 08:49

  Orari i ligjeratave,ushtrimeve si dhe datat e provimeve për studentët e vitit te parë dhe të dytë të studimeve Master Edukimi ne Kujdesin Shendetesor

   

 

Afati i provimeve per afatin e Nëntorit

 
 • 06 nëntor @ 02:28

  Paraqitja e provimeve behet prej 6 Nentor deri me 15 Nentor.

  Studentët e rregullt sipas vendimit të Senatit kane të drejte të paraqesin 1 provim.
  Absolventet (nga studimet 5 dhe 6 vjeqare) kane të drejte të paraqesin 2 provime ne kë[…]

   
 
 |<  <  1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10  >  >| 
 

Kalendari e lajmeve

  «mars»
  MaEnPrShDi
  2627281234
  567891011
  12131415161718
  19202122232425
  2627282930311
  2345678