Paraqitja e Temës së Diplomes në studimet Bachalor dhe Master

 
 • 01 nëntor @ 10:18

  Paraqitja e Temës së Diplomes në studimet Bachalor dhe Master

  Njoftohen te gjithe studentet se nga data 01.11.2017 deri me daten 10.11.2017 është i hapur afati per paraqitjen e Temes së Diplomës
  […]

   
 

Lista preliminare e zgjedhjes së bashkëpunëtorëve të jashtëm

 
 • 20 tetor @ 09:36

  Këshilli i Fakultetit të Mjekësisë pas shqyrtimit të raporteve të komisioneve recenzuese të konkursit të shpallur me nr. 2/604 të datës 19.09.2017 në web-faqen e UP-së dhe konkursit plotësues me nr. 2/642 të datës 22.09.2017 për zgjedhjen për angazhim […]

   
 

Rezulatet përfundimtare të provimit pranues 2017/18 - Master

 
 • 16 tetor @ 12:00

  Rezulatet përfundimtare të provimit pranues 2017/18 në studimet Master programi - Edukimi në Kujdesin Shëndetësor
  […]

   
 

Rezulatet preliminare të provimit pranues 2017/18 në studimet Master

 
 • 12 tetor @ 11:46

  Rezulatet preliminare të provimit pranues 2017/18 në studimet Master programi - Edukimi në Kujdesin Shëndetësor

   
   
   
 
 |<  <  1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10  >  >| 
 

Kalendari e lajmeve

  «mars»
  MaEnPrShDi
  2627281234
  567891011
  12131415161718
  19202122232425
  2627282930311
  2345678