Njoftim për mbrojtje publike të tezës së doktoratës

 
 • 07 qershor @ 12:00

  Njoftojmë të interesuarit se Ass.Dr.Jehona Ahmedi me datën 08.06.2017 në ora 13.00 në dekanat, e mbron punimin e disertacionit, me titull: ˝ Krahasimi i ozonit gazor dhe klorheksidinës në parandalimin e alveolitit ˝.


  Par[…]

   
 

Organizimi i seminareve klinike II nga Fakulteti i Mjekësisë.

 
 • Organizimi i seminareve klinike II nga Fakulteti i Mjekësisë.
  02 qershor @ 12:00

   Organizimi i seminareve klinike II (Edukimi i vazhdueshëm profesional) nga Fakulteti i Mjekësisë, Katedra e anesteziologjise me reanimacion.[…]

   
 

Momente nga webinari i ligjëruesit David Robershtaw nga Universiti i Derbit në Britaninë e Madhe për studentët e Fakultetit të Mjekësisë.

 
 • Momente nga webinari i ligjëruesit David Robershtaw nga Universiti i Derbit në Britaninë e Madhe për studentët e Fakultetit të Mjekësisë.
  19 maj @ 12:00

  Momente nga webinari i ligjëruesit David Robershtaw nga Universiti i Derbit në Britaninë e Madhe për studentët e Fakultetit të Mjekësisë. Cikli i webinareve online organizohet për studentët e Infermierisë dhe Mamisë nëpërmjet E-Laboratorit, të themeluar r[…]

   
 

VIZITONI PANAIRIN VIRTUAL TË KARRIERËS 23 MAJ 2017

 
 • VIZITONI PANAIRIN VIRTUAL TË KARRIERËS 23 MAJ 2017
  17 maj @ 12:00

   Të nderuar studentë,

   
 
 |<  < 1 - 2 - 3 - 4 - 5  >  >| 
 

Kalendari e lajmeve

  «korrik»
  MaEnPrShDi
  262728293012
  3456789
  10111213141516
  17181920212223
  24252627282930
  31123456
 
 

Shpallje & Ngjarje