NJOFTIM - Fillimi i vitit akademik 2017/2018

 
 • 23 shtator @ 01:41

  "Njoftohen studentet e Fakultet te Mjekesise të studimeve bachelor dhe master se regjistrimi i semestrit ka filluar dhe do te vazhdoj deri te Premten, 29.09.2017. Regjistrimi i semestrit behet me kushtet e njejta te vitit te kaluar, pra te aprovuara […]

   
 

Njoftim për Vetë deklarim të dyfishtë të nacionalitetit nga afati i parë në afatin e dytë

 
 • 19 shtator @ 11:05

  Njoftohen kandidatët të cilët kanë aplikuar për provim pranues në Afatin e dytë lidhur me: Mospërputhje të deklarimit të përkatësisë etnike të kandidatëve nga afati i pare në afatin e dytë të Provimit Pranues në Fakultetin e Mjekësisë.

  Anda[…]

   
 

Njoftim për publikim në revistë me impakt faktor 38.6 nga stafi i Fakultetit të Mjekësisë

 
 • Njoftim për publikim në revistë me impakt faktor 38.6 nga stafi i Fakultetit të Mjekësisë
  12 shtator @ 11:10

  Stafi i Fakultetit të Mjekësisë, publikon në revistë më impakt faktor 38.6! E tërë kjo fal punës së asistentit të Departamentit të Farmacisë PhD Dardan Hetemi, i cili si autor i parë në bashkëpunim më Profesor Emeritus Jean Pinson, ka arritur që për herë […]

   
 

Njoftim për mbrojtje të punimit të diplomës Master

 
 • 11 shtator @ 12:00

  Njoftojmë të interesuarit se Bsc.Valentina Rexhi me 12.09.2017 në ora 10.00 në dekanat, e mbronë punimin e masterit në Menaxhmentin shëndetësor me titull:

  “Strategjitë e marketingut në funksion të rritjes të knaqësisë të konsumatorëve në […]

   
 
 |<  <  1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8  >  >| 
 

Kalendari e lajmeve

  «nëntor»
  MaEnPrShDi
  303112345
  6789101112
  13141516171819
  20212223242526
  27282930123
  45678910
 
 

Shpallje & Ngjarje