Sesion Këshillues / Video Sesion - AgCAS

 
 • 05 tetor @ 08:05

  Sesion Këshillues / Video Sesion - AgCAS

  Studentë dhe të diplomuar nga Fakulteti i M J E K Ë S I S Ë
  Data: 11 Tetor 2017 (e mërkurë )
  Ora: 13:00h - 14:00h
  Vendi: Qendra për Zhvillim të Karrierës - QZhK
  Adresa: B[…]

   
 

Njoftim per studentet e interesuar per pune praktike ne AMC

 
 • 03 tetor @ 08:48

  Njoftim per studentet e interesuar per pune praktike ne AMC

  Per me shume informata kliko me poshte

   

 

Njoftim per shtyerjen e regjistrimit te semestrit

 
 • 02 tetor @ 09:29

  Njoftohen të gjithe studentët se regjistrimi i semsetrit eshte shtyer deri me datën 03.10.2017
  […]

   
 

Njoftim - Hapja solemne e vitit akademik 2017/2018 për të gjithë studentët e vitit të parë të studimeve, do të bëhet të hënën me datë 2 tetor 2017 në Amfiteatrin e Dekanatit

 
 • 29 shtator @ 02:29

  Hapja solemne e vitit akademik 2017/2018 për të gjithë studentët e vitit të parë të studimeve, do të bëhet të hënën me datë 2 tetor 2017 në Amfiteatrin e Dekanatit.

  Për tu njohur me gjerësisht ne lidhje me njoftimin  

 
 |<  <  1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10  >  >| 
 

Kalendari e lajmeve

  «janar»
  MaEnPrShDi
  25262728293031
  1234567
  891011121314
  15161718192021
  22232425262728
  2930311234
 
 

Shpallje & Ngjarje