Njoftim për mbrojtje publike të punimit të diplomës Master

 
 • 21 prill @ 12:00

  Njoftohen studentët e nivelit master dhe të interesuarit tjerë se kandidatet Samire Deliu PT dhe Njomza Jusaj PT me datën,do të bejnë mbrotjen publike të punimit të diplomë Master, Menaxhment shëndetësor me titull:“ Terapia fizikale në aftësimin mot[…]

   
 

Njoftim për paraqitjen e provimeve dhe orari i provimeve në afatin e prillit 2016

 
 • 30 mars @ 12:00

  Njoftohen të gjithë studentët e Fakultetit të Mjekësisë se paraqitja e provimeve, për afatin e prillit 2016, do të bëhet nga data 01/04/2016 deri më 07/04/2016.
  Sipas vendimit të senatit të UP-së, në këtë afat studentët, kanë të drejtë të paraqesin[…]

   
 
 |<  <  7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16  >  >| 
 

Kalendari e lajmeve

  «gusht»
  MaEnPrShDi
  272829303112
  3456789
  10111213141516
  17181920212223
  24252627282930
  31123456
 
 

Shpallje & Ngjarje