MBLEDHJA E KONSTITUIMIT TE KESHILLIT TE STUDENTEVE NE FAKULTETIN E MJEKËSISË

 
 • 27 janar @ 12:00

  Sipas autorizimit të Sekretarit të përgjithshëm të UP-së, mbledhjen konstituive e ka thirrur dhe do ta udhëheq sekretari i Fakulte[…]

   
 

Orari i provimeve per vitin akademik 2015/16 i përmirsuar

 
 • 12 janar @ 12:00

  Orari i provimeve për vitin akademik 2015/16 i përmirsuar Kliko këtu<[…]

   
 
 |<  <  10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19  >  >| 
 

Kalendari e lajmeve

  «gusht»
  MaEnPrShDi
  272829303112
  3456789
  10111213141516
  17181920212223
  24252627282930
  31123456
 
 

Shpallje & Ngjarje