Njoftim për shtyrje të afatit të paraqitjes së provimeve

 
 • 12 janar @ 12:00

  Njoftohen sudentët e Fakultetit të Mjekësisë se është styrë afati i paraqitjes së provimeve në SEMS deri me 15/01/2016.
  […]

   
 

Njoftim rreth vlerësimit të lëndëve dhe mësimdhënësve

 
 • 11 janar @ 12:00

  Të nderuar studentë

   
 

Lista e studenteve me te drejte vote sipas vendvotimeve

 
 • 11 janar @ 12:00

  Lista e studenteve me te drejte vote te ndara sipas vendvotimeve Kliko këtu

   
 

Lista përfundimtare e studentëve me të drejtë vote 2016

 
 • 06 janar @ 10:10

  Lista përfundimtare e studentëve me të drejtë vote pas verifikimit  Kliko këtu
  […]

   
 
 |<  <  11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20  >  >| 
 

Kalendari e lajmeve

  «gusht»
  MaEnPrShDi
  272829303112
  3456789
  10111213141516
  17181920212223
  24252627282930
  31123456
 
 

Shpallje & Ngjarje