Njoftim për ID

 
 • 05 janar @ 12:00

  Njoftohen studentët e poste shënuar se duhet të fotografohen edhe njëher dhe këtë mund ta bejnë neser me 06/01/2016 nga ora 10.00


  Lista e studentëve të cilët duhet të fotografohen.

   
   

  Lista e studentëve me të drejtë vote 2016

   
   

  Njoftim per paraqitjen e provimeve per afatin janar/shkurt 2016

   
  • 29 dhjetor @ 12:00

   Njoftohen të gjithë Personeli Akademik, Administrativ dhe Studentet e Fakultetit të Mjekësisë se nga data 29.12.2015 deri më 12.01.2016 do të jetë i hapur SEMS për paraqitjen e provimeve për afatin e Janarit -Shkurtit të vitit akademik 2015/16.
   Afa[…]

    
   
   |<  <  12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21  >  >| 
   

  Kalendari e lajmeve

  «shtator»
  MaEnPrShDi
  31123456
  78910111213
  14151617181920
  21222324252627
  2829301234
  567891011
 
 

Shpallje & Ngjarje