Njoftim per semester

 
 • 29 dhjetor @ 12:00

  Njoftohen të gjithë Studentet e Fakultetit të Mjekësisë se me datë 30/12/2015 ora 08.00-16.00 do të jetë i hapur SEMS për regjistrim të semestrit dimërorë të vitit akademik 2015/16.

  SEMS do të jetë i hapur për studentët e tri nive[…]

   
 

Njoftim

 
 • 28 dhjetor @ 12:00

  Njoftohen absolventët e Fakultetit të Mjekësisë se provimi Përfundimtarë për degën MP do të mbahet më datë 30/12/2015 në ora 13.00, për degën e Farmacisë do të mbahet më datë 30/12/2015 në ora 11.00. Ndërsa për degën e Stomatologjisë në ora 10.00 Provimi […]

   
 

N j o f t i m

 
 • 16 dhjetor @ 12:00

  Njoftohen studentet e nivelit master dhe të interesuarit tjerë se kandidatja Bsc.Elvana Podvorica,do të bejë mbrojtjen publike të punimit të diplomës Master me titll: “ Menaxhimi I shërbimeve infermierore dhe vlerësimi i cilësisisë së kujdesit infer[…]

   
 
 |<  <  13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22  >  >| 
 

Kalendari e lajmeve

  «shtator»
  MaEnPrShDi
  31123456
  78910111213
  14151617181920
  21222324252627
  2829301234
  567891011
 
 

Shpallje & Ngjarje