NJOFTIM

 
 • 10 dhjetor @ 12:00

   Njoftohen studentët dhe personeli akademik i Fakultetit të Mjekësisë, se për shkak të renovimeve në Amfiteatri[…]

   
 

LIGJERATË PËR ZHVILLIMIN E SHKATHTËSIVE TË BUTA DHE PROFESIONALE NË LËMIN E TIK-ut

 
 • 23 nëntor @ 12:00

  Të nderuar studentë, ftoheni  me datë 24 Nëntor 2015, me fillim në ora 09:30h në sallen e kuqe të Fakultetit të Filologjisë – Universiteti i Prishtinës “ Hasan Prishtina “.

  *     *   […]

   
 
 |<  <  14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23  >  >| 
 

Kalendari e lajmeve

  «shtator»
  MaEnPrShDi
  31123456
  78910111213
  14151617181920
  21222324252627
  2829301234
  567891011
 
 

Shpallje & Ngjarje