Bursa për doktorata në Japoni

 
 • 17 nëntor @ 12:00


   

 

Universiteti Veror hap thirrjen për aplikim të profesorëve

 
 • 17 nëntor @ 12:00

  Të nderuar Profesorë dhe Asistentë, Universiteti i Prishtinës hap thirrjen për aplikim për edicionin e XVI-të të Universitetit Veror Ndërkombëtar dhe afati për aplikim zgjat deri më 25 dhjetor. Ju njoftojmë se të gjitha kurset organizohen në gjuhën […]

   
 

Ligjeratë për zhvillimin e shkathtësive të buta (eng. Soft skills)

 
 • 13 nëntor @ 12:00

  Të nderuar studentë, ftoheni  me datë 18 Nëntor 2015, me fillim në ora 10:30h në sallen e kuqe të Fakultetit të Filologjisë – Universiteti i Prishtinës “ Hasan Prishtina “.

   

 

Njoftim

 
 • 13 nëntor @ 12:00

   
 
 |<  <  15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24  >  >| 
 

Kalendari e lajmeve

  «dhjetor»
  MaEnPrShDi
  2526272829301
  2345678
  9101112131415
  16171819202122
  23242526272829
  303112345
 
 

Shpallje & Ngjarje