Orari për programin mësimor shtesë për biologët e drejtimeve Biologji Aplikative dhe Biokimik-Fiziologjik

 
 • Orari për programin mësimor shtesë për biologët e drejtimeve Biologji Aplikative dhe Biokimik-Fiziologjik
  05 tetor @ 12:00

  Orari për programin mësimor shtesë për biologët e drejtimeve Biologji Aplikative dhe Biokimik-Fiziologjik
  […]

   
 

Lista preliminare e rezultateve të provimit pranues 2016/2017 në studimet Master

 
 • 05 tetor @ 12:00

  Lista preliminare e rezultateve të provimit pranues 2016/2017 në studimet Master
  Programi "Edukimi në kujdesin shëndetësor MSc (120 ects)"

   

 

Lista e kandidateve për provimin pranues 2016/17 në studimet Master

 
 • 03 tetor @ 12:00

  Lista e kandidateve për provimin pranues 2016/17 në studimet Master kliko këtu
  […]

   
 

Shtyhet CEREMONIA E DIPLOMIMIT

 
 • Shtyhet CEREMONIA E DIPLOMIMIT
  30 shtator @ 01:55

  Njoftojmë studentët e diplomuar në studimet themelore të UP- së të gjeneratës 2015/2016, se data 03 Tetor 2016, e Ceremonisë së Diplomimit, do të shtyhet për arsye teknike. 

  Studentët, të cilët janë të interesuar të marrin pjesë në ce[…]

   
 
 |<  <  1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10  >  >| 
 

Kalendari e lajmeve

  «tetor»
  MaEnPrShDi
  2829301234
  567891011
  12131415161718
  19202122232425
  2627282930311
  2345678
 
 

Shpallje & Ngjarje