Njoftim mbi suksesin e Fakultetit të Mjekësisë në fushën e punimeve shkencore nga doktoratat e mbrojtura dhe ato në proces

 
 • 13 nëntor @ 12:00

  Në Kongresin e Urologëve të Evropës Juglindore, të organizuar nga Shoqata Evropiane e Urologjisë, urologët nga Kosova fituan dy çmimet e para në një garë të 500 pjesëmarrësve nga gjithë Evropa.

  Ky çmim iu nda Kosovarëve nga juria profesiona[…]

   
 

Njoftim për qasja ne platformen e burimeve elektronike EBSCO

 
 • 11 nëntor @ 12:00

  Ju informojme se nga 1.11.2015 – 31.10.2016 Universitetit te Prishtines ju eshte lejuar qasja ne platformen e burimeve elektronike EBSCO. 
   
 

Njoftim për aplikim për studentët e transferuar

 
 • 10 nëntor @ 12:00

  Njoftohen studen[…]

   
 
 |<  <  16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25  >  >| 
 

Kalendari e lajmeve

  «gusht»
  MaEnPrShDi
  272829303112
  3456789
  10111213141516
  17181920212223
  24252627282930
  31123456
 
 

Shpallje & Ngjarje