Njoftim për paraqitjen e provimeve në afatin e Nëntorit/2015

 
 • 06 nëntor @ 11:00

  Njoftohen studentët e Fakultetit të Mjekësisë se afati për paraqitje të provimeve fillon nga data
  06/11/2015 dhe zgjatë deri më 13/11/2015 deri kur është i hapur edhe SEMS.

  Provimet e afatit të nëntorit mbahen nga data 21.11.2015-27[…]

   
 

Grupet e studentëve të regjistruar në vitin akademik 2015/16

 
 • 13 tetor @ 12:00

  Regjistri i studentëve të cilët kanë regjistruar semestrin në vitin akademik 2015/2016
  M[…]

   
 
 |<  <  17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26  >  >| 
 

Kalendari e lajmeve

  «tetor»
  MaEnPrShDi
  2829301234
  567891011
  12131415161718
  19202122232425
  2627282930311
  2345678
 
 

Shpallje & Ngjarje