Ligjeratë për zhvillimin e shkathtësive të buta (TË GJITHA QË DUHET TI DINI PËR BURSA NDËRKOMBËTARE ) 9 QERSHOR 2015

 
 • 08 qershor @ 12:00

  Të nderuar studentë, ftoheni  me datë 9 Qershor 2015, me fillim në ora 10:00h në sallen e kuqe të Fakultetit të Filologjisë – Universiteti i Prishtinës “ Hasan Prishtina “.

   

 

Njoftim për bursa hulumtimi

 
 • 01 qershor @ 12:00

  Te nderuar Profesorë dhe Asistentë,

  &nbs[…]

   
 

Njoftim për studentët që kalojnë prej Index-it në ID kartelë

 
 • 27 maj @ 03:07

  Të nderuar student, ju që jeni me Index dhe keni aplikuar dhe jeni fotografuar për ID kartelë, për marrjen e ID kartelave do të njoftoheni me kohë në ditët në vijim.

  Përcjellni njoftimet e radhës në ueb faqe të fakultetit.
  […]

   
 

Njoftim

 
 • 16 prill @ 12:00

  Njoftohen të gjithë kandidatet të cilët kanë aplikuar në konkursin e shpallur me 13.01.2015 për zgjedhjen e personelit akademik në Fakultetin e Mjekësisë e të cilët janë të pakënaqur me raportet e komisioneve recensuese lidhur me Bule[…]

   
 
 |<  <  23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32  >  >| 
 

Kalendari e lajmeve

  «nëntor»
  MaEnPrShDi
  2627282930311
  2345678
  9101112131415
  16171819202122
  23242526272829
  30123456