Njoftim për studentët e Farmacisë

 
 • 05 mars @ 12:00

   Njoftohen studentet e Farmacisë Viti i II-të se provimi nga Lënda: Lëndët e para në Industrin Farmaceutike do të mbahet me 06/03/2015 në ora 14.00 në departamentin e Farmacisë Salla F1[…]

   
 

Orari i Ligjeratave dhe Ushtrimeve (Përmirsimet)

 
 • 03 mars @ 12:00

  Orari Ligjëratave dhe Ushtrimeve i përmirsuar sipas drejtimeve


  Mjekësi e përgjithshme

  Orari_MP_[…]

   
 

Ligjeratë për zhvillimin e shkathtësive të buta (eng. Soft skills)

 
 • Ligjeratë për zhvillimin e shkathtësive të buta (eng. Soft skills)
  02 mars @ 12:00

   Të nderuar studentë, ftoheni  me datë 5 Mars 2015, me fillim në ora 10:30h në sallen e kuqe të Fakultetit të Filologjisë – Universiteti i Prishtinës “ Hasan Prishtina “ 

 

Orari i Ligjeratave, Ushtrimeve dhe listat e studenteve

 
 • 14 shkurt @ 12:00

  Orari i ligjëratave, ushtrimeve dhe listat  e studentëve për vitin akademik 2014/15 semestri verore  Mjekësi e përgjithshme

  Orari
   
 
 |<  <  25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34  >  >| 
 

Kalendari e lajmeve

  «shtator»
  MaEnPrShDi
  31123456
  78910111213
  14151617181920
  21222324252627
  2829301234
  567891011
 
 

Shpallje & Ngjarje