Njoftim për studentët e vitit të parë

 
 • Njoftim për studentët e vitit të parë
  30 shtator @ 12:00

   

 

Lista përfundimtare e rezultateve të provimit pranues (afati plotësues) 2016/2017 dhe Raporti i komisionit për Ankesa

 
 • Lista përfundimtare e rezultateve të provimit pranues (afati plotësues) 2016/2017 dhe Raporti i komisionit për Ankesa
  28 shtator @ 03:00

  Lista përfundimtare e rezultateve të provimit pranues (afati plotësues)  2016/2017 dhe Raporti i komisionit për Ankesa

  1. Mjekësi e përgjithshme
      

 

Lista preliminare e rezultateve të provimit pranues (afati plotësues) 2016/17

 
 • Lista preliminare e rezultateve të provimit pranues (afati plotësues) 2016/17
  21 shtator @ 11:25

   Lista preliminare  e rezultateve të provimit prannues (afati plotësues) 2016/2017

  1. Mjekësi e përgjithshme
     
   

 
 |<  <  1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10  >  >| 
 

Kalendari e lajmeve

  «shtator»
  MaEnPrShDi
  31123456
  78910111213
  14151617181920
  21222324252627
  2829301234
  567891011
 
 

Shpallje & Ngjarje