Formularët e raporteve recenzuese

 
 • 13 shkurt @ 12:00

  Formularër e raporteve recenzuese për zgjedhjen e personelit akademik të Universitetit të Prishtinës "Hasan Prishtina"

  Raporti[…]

   
 

Afatet e provimeve për vitin 2015

 
 • Afatet e provimeve për vitin 2015
  10 shkurt @ 12:00

  […]

   
 

ERAWEB ka hapur thirrjet për aplikim për bursa në shkencat mjekësore

 
 • 27 janar @ 11:10

  ERAWEB(pjesë e programit Erasmus Mundus), ku UP eshte partner, ka hapur thirrjet për aplikim për bursa në shkencat mjekësore.

  Eraweb është progam që mundëson shkëmbime ndërmjet 7 universiteteve të Ballkanit perëndimor dhe 6 universiteve të […]

   
 

Njoftim për paraqitjen e provimeve online

 
 • 19 janar @ 12:00

  Njofttohen të gjithë studentet se paraqitja e provimeve online (SEMS) për afatin e Janarit 2015  do të bëhet me datën
  19 dhe 20/ 01/ 20015
  […]

   
 
 |<  <  26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35  >  >| 
 

Kalendari e lajmeve

  «tetor»
  MaEnPrShDi
  2829301234
  567891011
  12131415161718
  19202122232425
  2627282930311
  2345678
 
 

Shpallje & Ngjarje