Njoftim për regjistrimin e semestrit

 
 • 15 tetor @ 03:23


  […]

   
 

Rezultatet e provimit pranues afati plotesues 2014/15

 
 • 11 tetor @ 12:00

  Rezultatet e provimit pranues afati plotesues 2014/15

  1. Mjekësi e përgjithëshme
   

 

Lista e kandidatëve në provimin pranues 2014/15 afati plotësues

 
 • 08 tetor @ 12:00

  Njoftimi për komunitetet joshumicë kliko këtu.

  Legjenda e sallave për provimin pranues 2[…]

   
 

Orari i ligjëratave dhe ushtrimeve për vitin akademik 2014/15

 
 • 05 tetor @ 12:00

  Orari i ligjëratave dhe ushtrimeve për vitin akademik 2014/2015 për më shumë klikoni këtu.
  […]

   
 
 |<  <  29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38  >  >| 
 

Kalendari e lajmeve

  «tetor»
  MaEnPrShDi
  2829301234
  567891011
  12131415161718
  19202122232425
  2627282930311
  2345678
 
 

Shpallje & Ngjarje