Konkurs Intern

 
 • 07 prill @ 12:00

  Senati i Universitetit të Prishtinës, në mbledhjen e mbajtur më 4.4.2014, vendosi të shpallë:
  KONKURS INTERN
  Për angazhim me honorarë të personelit akademik për semestrin veror të vitit akademik 2013-2014 në Programin e Infermierisë dhe në P[…]

   
 

Orari i ligjeratave për studimet e doktoratës

 
 • 06 prill @ 12:00

  Orari i ligjëratave për studimet e doktoratës PHD2014, për të parë orarin klikoni KËTU
  […]

   
 

Orari i provimit perfundimtar për vitin 2014

 
 • 07 mars @ 12:00

  Për të shikuar orarin e provimit përfundimtar kliko këtu.
  […]

   
 
 |<  <  32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41  >  >| 
 

Kalendari e lajmeve

  «dhjetor»
  MaEnPrShDi
  30123456
  78910111213
  14151617181920
  21222324252627
  28293031123
  45678910