Orari i mësimit për semestrin veror 2013/2014

 
 • 14 shkurt @ 12:00

  Për të parë orarin e mësimit të semestrit verore 2013/2014 klikoni këtu.
  Orari i ligjeratave dhe ushtrimeve  

 

Aplikim për qëndrim një mujor në Dartmouth Medical School USA

 
 • 12 shkurt @ 12:00


  Për të parë kushtet ju lutemi klikoni këtu
  […]

   
 

Njoftim për pranimin e kandidatëve në studimet e doktoratës

 
 • 29 janar @ 12:00

  Lista e kandidatëve të pranuar sipas vendimit të senatit të UP-së
  Për të shikuar listen kliko këtu.
  […]

   
 
 |<  <  33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42  >  >| 
 

Kalendari e lajmeve

  «dhjetor»
  MaEnPrShDi
  30123456
  78910111213
  14151617181920
  21222324252627
  28293031123
  45678910