Njoftim për studentët e studimeve Master

 
 • 20 janar @ 12:00

  Për të shkarkuar orarin e mësimit pës studimet master në Menaxhment Shëndetësor kliko këtu[…]

   
 

Njoftim

 
 • 17 janar @ 12:00

  Njoftohen të gjithë studentët e vitit të parë dhe të dytë se nga sot ka filluar paraqitja e provimeve online përmes SEMS-it.
   

 
 |<  <  34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43  >  >| 
 

Kalendari e lajmeve

  «dhjetor»
  MaEnPrShDi
  30123456
  78910111213
  14151617181920
  21222324252627
  28293031123
  45678910