Orari vjetor i provimeve - 2014

 
 • 08 janar @ 12:00  Për të shkarkuar Orarin vjetor të Provimeve për vitin 2014 mund t'a shkarkoni këtu.[…]

   
 

KONKURS INTERN

 
 • 06 janar @ 12:00

  Senati i Universitetit të Prishtinës në mbledhjen e mbajtur me 30.12.2013 vendosi të shpallë:

  KONKURS INTERN

  Për angazhim me honorarë të personelit akademik për semestrin veror të vitit akademik 2013/2014 në[…]

   
 

Njoftim për pagesën e semestrit dimëror

 
 • 19 dhjetor @ 12:00

  Njoftohen të gjithë studentët se afati i fundit për të bërë pagesën për semestrin dimëror është 25 Dhjetor 2013. Pas kësaj date sistemi nuk mund të pranoj pagesa.
  […]

   
 

Njoftim mbi fotografimin për ID kartela

 
 • 07 dhjetor @ 12:00

  Njoftohen të gjithë stdentët e vitit të - I- (parë) të vitit akademik 2013/14 se fotografimi për ID kartela do të bëhet nga data 10/12/2013 deri me 13/12/2013 dhe atë sipas orarit:


  Mjekësi e përgjithëshme me datën […]

   
 
 |<  <  35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44  >  >| 
 

Kalendari e lajmeve

  «dhjetor»
  MaEnPrShDi
  30123456
  78910111213
  14151617181920
  21222324252627
  28293031123
  45678910