Lista e kandidatëve për provim pranues afati plotësues 2016/17

 
 

Njoftim nga Rektorati në lidhje me afatin e shtatorit

 
 • 01 shtator @ 10:50

  Njoftim nga Rektorati në lidhje me afatin e shtatorit 2016.
  […]

   
 

NJOFTIM MBI ORARIN E PROVIMEVE TË SHTATORIT

 
 • 25 gusht @ 08:36

  Të nderuar studentë,

  Të bashkangjitur keni orarin për dy afatet e Shtatorit. Paraqitja e provimeve bëhet nga data 20.08.2016 deri 31.08.2016.

  Gjatë përpilimit të këtij orari janë marrur parasysh datat e provimeve të afa[…]

   
 

Lista e kandidateve për provimin pranues 2016/17

 
 • 24 gusht @ 08:36

  Listat e kandidatëve ti cilët do ti nënshtrohen provimit pranues 2016/2017 sipas drejtimeve dhe sallave :


   

 
 |<  <  1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10  >  >| 
 

Kalendari e lajmeve

  «tetor»
  MaEnPrShDi
  2829301234
  567891011
  12131415161718
  19202122232425
  2627282930311
  2345678
 
 

Shpallje & Ngjarje