Fakulteti të Mjekësisë shpallë konkurs intern

 
 • Fakulteti të Mjekësisë shpallë konkurs intern
  07 shtator @ 12:00

    Këshilli i Fakultetit të Mjekësisë në mbledhjen e mbajtur me 03.09.2012. vendosi të shpallet konkursi intern, për Angazhimin e[…]

   
 

Njoftim

 
 • Njoftim
  04 gusht @ 12:00

   Njoftohen të gjithë Kandidatet të cilët i janë nënshtruar provimit pranues për vitin Akademik 2012/2013 se :

  Dita e Ankesave është më datën 04.08.2012 (ditë e Shtune) në Dekanat. Ankesat duhet të protokolohen në Arkiv të Dekanatit në kati[…]

   
 

Rezultatet e provimit pranues - 2012/13

 
 • 03 gusht @ 12:00

   Në vazhdim gjeni rezultatet e kandidatëve që kanë aplikuar në Fakultetin e Mjekësise për vitin akademik 2012/2013, rezultatet mund ti gjeni  sipas drejtimeve dhe numrit qe do te pranohen ne Fakultet te Mjekesise:


   
 

Vendosja e aplikuesve nëpër salla

 
 • Vendosja e aplikuesve nëpër salla
  28 korrik @ 12:00

  Secili aplikues mundë t[…]

   
 
 |<  <  44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53  >  >| 
 

Kalendari e lajmeve

  «dhjetor»
  MaEnPrShDi
  30123456
  78910111213
  14151617181920
  21222324252627
  28293031123
  45678910