Universiteti i Prishtinës shpall konkurs për regjistrimin e studentëve në vitin e parë të studimeve,për vitin akademik 2012-13

 
 • Universiteti i Prishtinës shpall konkurs për regjistrimin e studentëve në vitin e parë të studimeve,për vitin akademik 2012-13
  17 korrik @ 12:00

  Universiteti i Prishtinës, në vitin e parë të studimeve, në afatin e parë të konkursit për vitin akademik 2012-2013, do të regjistrojë 9221 studentë, prej të cilëve 8011 studentë të rregullt dhe 1210 studentë me korrespondencë.
  Universite[…]

   
 

Njoftim

 
 • Njoftim
  10 korrik @ 12:00

   Njoftohet stafi i rregullt i Fakultetit të Mjekësisë që deri më 01.08.2012 , të mos i shfrytëzojnë pushimet p 

 

Njoftim

 
 • Njoftim
  02 korrik @ 12:00

   Në bazë të vendimit nr.1/805 datë 22.06.2012 të Komisionit Qendror Zgjedhor të Universitetit të Prishtinës dhe pas Konstituimit të Kshillit të Studenteve të Aprovuar nga KQZ-UP me Vendim nr.1/888 datë 02.07.2012 , ftoi mbledhjen më datë. 03.07.2012 […]

   
 

Njoftim

 
 • Njoftim
  12 qershor @ 12:00

  Njoftohet Personeli Akademik – Profesorët e Rregulltë, Profesorët e Asocuar, Profesorët Asistent dhe Asistentët se data e aplikimit për t’u  kandiduar për Anëtar të Këshillit të Fakultetit të Mjekësisë dhe Anëtar të Senatit të UP-së është[…]

   
 
 |<  <  45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54  >  >| 
 

Kalendari e lajmeve

  «dhjetor»
  MaEnPrShDi
  30123456
  78910111213
  14151617181920
  21222324252627
  28293031123
  45678910