Lista e studentëve që kanë të drejt vote

 
 • Lista e studentëve që kanë të drejt vote
  02 qershor @ 12:00

  Më poshtë mund të gjeni listen me emëra të studentëve që kanë të drejt vote në Fakultetin e Mjekësisë qendra në Prishtinë  dhe qendra në Gjakovë.

   

 

Njoftim

 
 • Njoftim
  14 maj @ 12:00

  Njoftojme se ceremenoia e diplomimit për të gjitha drejtimet në Fakultetin e Mjekësisë do të bëhet të enjtën më datë 17.05.2012 në ora 14:00 në amfiteatrin e dekanatit.[…]

   
 

Njoftim

 
 • Njoftim
  09 maj @ 12:00

  Ju njoftojmë se testi për vlerësimin e njohurive nga Gjuha angleze për kandidatët të cilet janë paraqitur për Studimet e Doktorates do të mbahet të dielën me datë 13.05.2012, në lokalet e Fakultetit Teknik. 
  Për të gjithë kandidatet,[…]

   
 

Përzgjedhëja e një studenti për qëndrim njëmujorë në Universitetin e Dartmouth-it në ShBA

 
 • Përzgjedhëja e një studenti për qëndrim njëmujorë në Universitetin e Dartmouth-it në ShBA
  21 prill @ 12:00

  Komisioni intervistues i Fakultetit të Mjekësisë në përbërje:
  Prof.Dr.Hajrie Hundozi – kryetar
  Prof.Ass.Dr.Faton Morina – anëtar
  Prof.Assoc.Fatmir Dragidella – anëtar[…]

   
 
 |<  <  46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55  >  >| 
 

Kalendari e lajmeve

  «dhjetor»
  MaEnPrShDi
  30123456
  78910111213
  14151617181920
  21222324252627
  28293031123
  45678910