Njoftim

 
 • Njoftim
  23 mars @ 12:00

   

 

Njoftim për studentët e vitit te parë të vitit akademik 2011/12

 
 • Njoftim për studentët e vitit te parë të vitit akademik 2011/12
  16 mars @ 12:00

  Njoftojmë te gjith studentët e vitit të parë dhe Profesoret që ligjerojnë ne semestrin e parë se me datë 20.03.2012 në ora 09:00 do të filloj fotografimi për  ID kartela  dhe data e fotografimit mbaron     &[…]

   
 

Njoftim

 
 • Njoftim
  27 shkurt @ 12:00

  Njofojmë studentët e vitit te parë të Fakultetit të Mjekësisë se FLETEPAGESAT për semestrin e dytë duhet t’i shkarkojnë përmes linkut : http://fletepagesa.uni-pr.edu

   
 

Njoftim

 
 • Njoftim
  24 shkurt @ 12:00

  Njoftojme studentët e Fakultetit të Mjekësisë se oraret e ligjeratave dhe ushtrimeve mund t'i gjejnë  te shpalljes në anën e majt te webfaqes të Fakultetit të Mjekësisë.[…]

   
 
 |<  <  47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56  >  >| 
 

Kalendari e lajmeve

  «dhjetor»
  MaEnPrShDi
  30123456
  78910111213
  14151617181920
  21222324252627
  28293031123
  45678910