Orari i Ligjeratave-Semestri Veror 2011/12

 
 • Orari i Ligjeratave-Semestri Veror 2011/12
  15 shkurt @ 12:00

  Më poshtë mund të gjeni oraret e ligjeratave për të gjitha drejtimet per semestrin veror 2011/12[…]

   
 

Njoftim

 
 • Njoftim
  07 shkurt @ 12:00

  Rektorati i Universitetit të Prishtinës njofton se nga sot, të gjitha provimet e njësive akademike të Universitetit të Prishtinës do të shtyhen deri më 13 shkurt 2012[…]

   
 

Lirimi nga pagesa e semestrit për vitin akademik 2011/12

 
 • Lirimi nga pagesa e semestrit për vitin akademik 2011/12
  19 janar @ 12:00

  Komisioni për lirim nga pagesa e semestrit të studentëve të Universitetit të Prishtinës,në mbledhjen e mbajtur më 16.1. 2012, mori vendim mbi lirimin nga pagesa e semestrit për vitin akademik 2011/2012

   

 

Rezultatet e provimit pranues 2011/12-Afati i katërt Dega në Gjakove

 
 • Rezultatet e provimit pranues 2011/12-Afati i katërt Dega në Gjakove
  24 nëntor @ 12:00

   Rezultate e provimit pranues në Infermieri dhe Mami dega ne Gajkove:

   

 
 |<  <  48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57  >  >| 
 

Kalendari e lajmeve

  «tetor»
  MaEnPrShDi
  2829301234
  567891011
  12131415161718
  19202122232425
  2627282930311
  2345678
 
 

Shpallje & Ngjarje