Konkurs për ndarjen e bursave universitare për vitin akademik 2011/2012

 
 • 22 nëntor @ 12:00

  Universiteti i Prishtinës, në bazë të Vendimit të Këshillit Drejtues nr. 3/528, të datës 14.11.2011, shpall konkurs për ndarjen e bursave universitare për vitin akademik 2011/2012.

  […]

   
 

Konkurs për lirim nga pagesa e semestrit për studentët e Universitetit të Prishtinës për vitin akademik 2011/2012

 
 • Konkurs për lirim nga pagesa e semestrit për studentët e Universitetit të Prishtinës për vitin akademik 2011/2012
  22 nëntor @ 12:00

  Universiteti i Prishtinës, në bazë të vendimit të Këshillit Drejtues nr. 3/529, të datës  14.11.2011, shpall konkurs për lirim nga pagesa e semestrit për studentët e Universitetit të Prishtinës për vitin akademik 2011/2012[…]

   
 

Njoftim

 
 • Njoftim
  20 nëntor @ 12:00

  Njoftohen të gjith kandidatët e degës Infermieri dhe Mami dega në Gjakovë se provimi pranues do të mbahet me datë:21.11.2011 në ora 15:00 në Fakultetin e Mjekësisë-Prishtinë[…]

   
 

Njoftim nga lënda e Gjuhës shqipe

 
 • Njoftim nga lënda e Gjuhës shqipe
  18 nëntor @ 12:00

  Ligjëratat dhe ushtrimet nga lënda e Gjuhës shqipe do të mbahen që nga e hëna, më 21.11.2011, sipas këtij orari:[…]

   
 
 |<  <  49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58  >  >| 
 

Kalendari e lajmeve

  «tetor»
  MaEnPrShDi
  2829301234
  567891011
  12131415161718
  19202122232425
  2627282930311
  2345678
 
 

Shpallje & Ngjarje