Njoftim nga Dermatologjia

 
 • Njoftim nga Dermatologjia
  18 qershor @ 12:00

  Njoftohen studentet se privimi nga lenda e Dermatologjise mbahet me date 21.06.2011

  […]

   
 

Njoftim nga Katedra e Histologjisë

 
 • Njoftim nga Katedra e Histologjisë
  15 qershor @ 12:00

  Njoftohen studentet e drejtimit Fizioterapi se provimi nga lenda Zhvillimi i Njeriut dhe Diferencimi i Indeve(ZHNDI) mbahet me date 22.06.2011 ne ora 09:00

  […]

   
 
 |<  <  53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62  >  >| 
 

Kalendari e lajmeve

  «nëntor»
  MaEnPrShDi
  28293031123
  45678910
  11121314151617
  18192021222324
  2526272829301
  2345678
 
 

Shpallje & Ngjarje