Njoftim nga lënda e Pediatrisë

 
 • Njoftim nga lënda e Pediatrisë
  02 qershor @ 12:00

  Njoftohen studentët se tërheqja e shortit për lëndën e Pediatrisë për studentët e Stomatologjisë dhe Mjekësisë së Përgjithshme do të mbahet më datën 08/06/2011 në ora 9:00 në amfiteatrin e Pediatrisë.
  […]

   
 

Pjesemarrja e Fakultetit të Mjekësisë në Medical Education in Europe 2

 
 • Pjesemarrja e Fakultetit të Mjekësisë në Medical Education in Europe 2
  02 qershor @ 12:00

  Pjesëmarrja e Fakultetit të Mjekësisë të Universitetit të Prishtinës si partner në projektin: Medical Education in Europe 2 (MEDINE 2) në kuader të programit të Komisionit Evropian "Life long learning".
   
 

NJOFTIM

 
 • 01 qershor @ 12:00

  Njoftohen studentët e të gjitha drejtimeve të FM se orari i provimeve fillon me datën 7 qershor.

  Orari për të gjitha provimet do të publikohet në web-faqen e FM me datën 2 qershor  pasdite


   

  […]

   
 

Njoftim

 
 
 |<  <  54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63  >  >| 
 

Kalendari e lajmeve

  «tetor»
  MaEnPrShDi
  2829301234
  567891011
  12131415161718
  19202122232425
  2627282930311
  2345678
 
 

Shpallje & Ngjarje