Njoftim nga lënda e Pediatrisë

 
 • Njoftim nga lënda e Pediatrisë
  26 maj @ 12:00

  Njoftohen studentët se lëndët zgjedhore të Pediatrisë do të mbahen më datën 31/05/2011 në ora 10.00. Provimet do të mbahen në Amfiteatrin e Pediatrisë.[…]

   
 

Lirim nga pagesa e semestrit për vitin akademik 2010/2011

 
 • Lirim nga pagesa e semestrit për vitin akademik 2010/2011
  23 maj @ 12:00

  Komisioni për lirim nga pagesa e semestrit të studentëve të Universitetit të Prishtinës, në mbledhjen e mbajtur më
  28. 4. 2011, mori vendim për lirim nga pagesa e semestrit për vitin akademik 2010/2011[…]

   
 

NJOFTIM

 
 • NJOFTIM
  23 maj @ 12:00

  Njoftohen studentët se provimi nga lënda Mjekësi e punës do të mbahet më datën 27/05/2011 në ora 10.00. Ndërsa  
  provimi nga lënda Mjekësi urgjente do të mbahet më datë[…]

   
 

Njoftim

 
 • Njoftim
  17 maj @ 12:00

  Njoftohen studentët e Stomatologjisë dhe Mjekësisë së Përgjithshme se Tërheqja e shortit për lëndën e Pediatrisë do të mbahet më datën 19.05.2011 në ora 9.00 Provimi do të mbahet në Amfiteatrin e Pediatrisë.
   

  […]

   
 
 |<  <  55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64  >  >| 
 

Kalendari e lajmeve

  «tetor»
  MaEnPrShDi
  2829301234
  567891011
  12131415161718
  19202122232425
  2627282930311
  2345678
 
 

Shpallje & Ngjarje