Studentët e përzgjedhur për praktikë klinike

 
 • 16 prill @ 12:00

  Studentët e përzgjedhur për praktikë klinike në Programin Kooperues Lions Austria janë:[…]

   
 

Njoftim

 
 • Njoftim
  15 prill @ 12:00

  Njofohen të gjith studentët që do të hyjnë në provimin e Anatomisë Patologjike[…]

   
 

Pjesëmarrje në konferencën shkencore nderkombetare

 
 • Pjesëmarrje në konferencën shkencore nderkombetare
  10 prill @ 12:00

  Pedagoget e Fakulteit te Mjekesise, Prof.dr. Muharrem Jakupaj dhe Dr.sc. Ramadan Sopi, asistent,[…]

   
 

Njoftim

 
 • Njoftim
  06 prill @ 12:00

  Njoftohen studentët e vitit të tretë,Mjekësi Përgjithshme dhe Stomatologji  se mësimi në Gjuhën Angleze do të mbahet[…]

   
 
 |<  <  57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66  >  >| 
 

Kalendari e lajmeve

  «tetor»
  MaEnPrShDi
  2829301234
  567891011
  12131415161718
  19202122232425
  2627282930311
  2345678
 
 

Shpallje & Ngjarje