Lajmërim për biologët aplikativ dhe biokimiko-fiziologjik

 
 • Lajmërim për biologët aplikativ dhe biokimiko-fiziologjik
  05 prill @ 12:00

  Lajmërohen&n[…]

   
 

Afati i provimeve për afatin e Prillit 2011

 
 • Afati i provimeve për afatin e Prillit 2011
  04 prill @ 12:00

  Njoftohen studentët e Fakultetit të Mjekësisë për afatin e provimeve[…]

   
 

Afati i provimeve për afatin e Prillit 2011

 
 • Afati i provimeve për afatin e Prillit 2011
  04 prill @ 12:00

  Njoftohen studentët e Fakultetit të Mjekësisë për afatin e provimeve

  […]

   
 

Njoftim

 
 • Njoftim
  03 prill @ 12:00

  Njoftohen stafi akademik dhe administrativ

  […]

   
 
 |<  <  57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66  >  >| 
 

Kalendari e lajmeve

  «nëntor»
  MaEnPrShDi
  28293031123
  45678910
  11121314151617
  18192021222324
  2526272829301
  2345678
 
 

Shpallje & Ngjarje