Njoftim

 
 • Njoftim
  31 mars @ 12:00

  Njoftohen studentët për afatin e provimeve[…]

   
 

Afati i provimit për Anatomi Patologjike

 
 • Afati i provimit për Anatomi Patologjike
  28 mars @ 12:00

  Nga ky afat do të filloj provimi i Randomizuar nga lënda Anatomi Patologjike

  […]

   
 

Informim për studentët e Mjekësisë së Pergjithshme dhe Fizioterapisë

 
 • Informim për studentët e Mjekësisë së Pergjithshme dhe Fizioterapisë
  25 mars @ 12:00

  Informim për studentët e Mjekesise se Pergj[…]

   
 

Përzgjedhëja e një studenti për qëndrim njëmujorë në Universitetin e Dartmouth-it në SHBA

 
 • 23 mars @ 12:00

  Komisioni intervistues  në përbërje :

  Prof.Dr.Halil Ahmetaj-kryetar
  Prof.Ass.Shpend Elezi-anëtar
  Ass.Dr.Ilir Kurtishi-anëtar[…]

   
 
 |<  <  57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66  >  >| 
 

Kalendari e lajmeve

  «nëntor»
  MaEnPrShDi
  28293031123
  45678910
  11121314151617
  18192021222324
  2526272829301
  2345678
 
 

Shpallje & Ngjarje