Afati i jashtëzakonshëm i Prillit

 
 • Afati i jashtëzakonshëm i Prillit
  16 mars @ 12:00

  Njoftohen të gjithë studentët e Fakultetit të Mjekësisë, të të gjitha degëve se:

   
 

Studentët e liruar nga pagesa e semestrit për vitin akademik 2010/2011

 
 • Studentët e liruar nga pagesa e semestrit për vitin akademik 2010/2011
  09 mars @ 12:00

  Komisioni për lirim nga pagesa e semestrit të studentëve të Universitetit të Prishtinës, në mbledhjen e mbajtur më 3.3.2011, mori vendim për lirim nga pagesa e semestrit për vitin akademik 2010/2011 dhe atë si në vijim:

  […]

   
 

Orari i provimeve për absulventë

 
 • Orari i provimeve për absulventë
  07 mars @ 12:00

  Njoftohen stundentët e Fakulteti të Mjekësisë

  […]

   
 

Ligjëratë nga Komandanti i KFOR-it

 
 • Ligjëratë nga Komandanti i KFOR-it
  25 shkurt @ 12:00

  Universiteti[…]

   
 
 |<  <  57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66  >  >| 
 

Kalendari e lajmeve

  «gusht»
  MaEnPrShDi
  272829303112
  3456789
  10111213141516
  17181920212223
  24252627282930
  31123456
 
 

Shpallje & Ngjarje