Njoftim për mbrojtje publike të punimit të diplomës Master

 
 • 20 qershor @ 12:00

  Njoftojmë të interesuarit se Dr.Donika Dragidella dhe Dr.Lulëjeta Ferizi - Shabani 22.06.2016 në ora 11.00 në dekanat, e mbrojn punimin e masterit Menaxhment shëndetësor me titull:“ Menaxhimi dhe vlerësimi i kënaqësisë së pacientëve ndaj shërbimeve […]

   
 

Mbrotja e Doktoratës së Ass. Dr. Linda Dula në Fakultetin e Mjekësisë, të udhëhequr nga mentori Prof. Asoc. Kujtim Shala.

 
 • 14 qershor @ 12:00

   Mbrotja e Doktoratës së Ass. Dr. Linda Dula në Fakultetin e Mjekësisë, të udhëhequr nga mentori Prof. Asoc. Kujtim Shala.

   

 

Programi i praktikës së punës pranë Spitalit Amerikan Kosovë

 
 • 06 qershor @ 11:27

  Programi i praktikës së punës pranë Spitalit Amerikan Kosovë

   

  Spitali Amerikan në Kosovë në bashkëpunim me institucionet e arsimit të lartë në Kosovë do të or[…]

   
 
 |<  <  3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12  >  >| 
 

Kalendari e lajmeve

  «tetor»
  MaEnPrShDi
  2829301234
  567891011
  12131415161718
  19202122232425
  2627282930311
  2345678
 
 

Shpallje & Ngjarje