Sesion informimi- Bursa për studime master në ShBA

 
 • 06 qershor @ 12:00

  Fondi Kosovaro Amerikan per Edukim (KAEF), në bashkëpunim me Qendrën për Zhvillim të Karrierës të UP-së , do të organizojë sesion informimi rreth programit të bursave per studime master ne SHBA. Aktiviteti mbahet më 8 qershor (e mërkure) nga ora 11h në Am[…]

   
 

Njoftim për mbrojtje publike të tezës së doktoratës

 
 • 06 qershor @ 12:00

  Njoftojmë të interesuarit se Ass.Dr.Linda (Jashar) Dula me datën 10.06.2016 në ora 11.00 në dekanat, e mbron tezen e doktoratës, me titull:”Ndikimi i llojit të retencionit të protezave parciale të skeletuara në dhëmbët retinues dhe efikasiteti i për[…]

   
 

Orari i provimeve për afatin Qershor/Korrik 2016

 
 • 30 maj @ 12:00

  Orari i provimeve për afatin Qershor/Korrik 2016 kliko këtu
  […]

   
 

Njoftim për mbrojtje publike të punimit të diplomës Master

 
 • 26 maj @ 12:00

  Njoftohen studentët e nivelit master dhe të interesuarit tjerë se kandidatja Shqiponja Behrami PT me datën 31.05.2016,do të bejnë mbrotjen publike të punimit të diplomë Master, Menaxhment shëndetësor me titull:  “Roli i menaxherit në vlerësimin[…]

   
 
 |<  <  4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13  >  >| 
 

Kalendari e lajmeve

  «tetor»
  MaEnPrShDi
  2829301234
  567891011
  12131415161718
  19202122232425
  2627282930311
  2345678
 
 

Shpallje & Ngjarje