Rezulatet preliminare të provimit pranues 2017/18 në studimet Master

 
 • 12 tetor @ 11:46

  Rezulatet preliminare të provimit pranues 2017/18 në studimet Master programi - Edukimi në Kujdesin Shëndetësor

   
   
   
 

Vendimi i këshillit shkencor-mësimor të Fakultetit të Mjekësisë lidhur me transfere

 
 • 10 tetor @ 10:05

  Vendimi i këshillit shkencor-mësimor të Fakultetit të Mjekësisë lidhur me transfere

  Për të parë me shum në lidhje me vendimin  

 

Lista preliminare e transfereve

 
 • 04 tetor @ 04:13

  Lista preliminare e transfereve

  Për të parë me shum në lidhje me listen preliminare kliko këtu
  […]

   
 

Orari i ligjeratave dhe ushtrimeve si dhe grupet per vitin akademik 2017/2018

 
 • 30 shtator @ 05:01

  Orari preliminarë i ligjeratave

  […]

   
 
 |<  <  24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33  >  >| 
 

Kalendari e lajmeve

  «nëntor»
  MaEnPrShDi
  28293031123
  45678910
  11121314151617
  18192021222324
  2526272829301
  2345678