Lista e rezultateve preliminiare të kandidatëve për Studime të Doktoratës

 
 • 04 janar @ 03:22

  Lista e rezultateve preliminiare të kandidatëve për Studime të Doktoratës
  […]

   
 

Orari i provimeve per afatet: Janar, Prill, Qershor dhe Shtator 2018

 
 • 29 dhjetor @ 08:16

  Orari i provimeve per afatet: Janar, Prill, Qershor dhe Shtator 2018
  […]

   
 

Njoftohen kandidatët për Studime të Doktoratës të Fakultetit të Mjekësisë, se provimi pranues do të mbahet në Dekanat me datë 27/12/2017 duke filluar në ora 10:00.

 
 • 26 dhjetor @ 11:42

  Njoftohen kandidatët për Studime të Doktoratës të Fakultetit të Mjekësisë, se provimi pranues do të mbahet në Dekanat me datë 27/12/2017 duke filluar në ora 10:00.
  […]

   
 

Lista preliminare e zgjedhjes së bashkëpunëtorëve të jashtëm

 
 • 01 dhjetor @ 11:13

  Këshilli i Fakultetit të Mjekësisë pas shqyrtimit të raporteve të komisioneve recenzuese të konkursit të shpallur me nr.3/217 të datës 06.11.2017 në web-faqen e UP-së, për plotësimin e vendeve të lira për angazhim të bashkepuntoreve të jashtme per ligjëra[…]

   
 
 |<  <  25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34  >  >| 
 

Kalendari e lajmeve

  «prill»
  MaEnPrShDi
  303112345
  6789101112
  13141516171819
  20212223242526
  27282930123
  45678910